OP07CP-HXY
OP07CP-HXY
ПроизводительHXY MOSFET
Партномер производителяOP07CP-HXY
ОписаниеAmplifiers/Comparators HXY MOSFET OP07CP-HXY
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HXY MOSFET |
| Вес | 0.772 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 8nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 23nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 6V~36V;-18V~-3V;3V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Slew Rate | 500V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 260uV |
| Quiescent Current(Iq) | 1.7mA |
| Gain Bandwidth Product | 600kHz |
| Ib - Input Bias Current | 12nA |
