ZJA3669ASABR
ZJA3669ASABR
ПроизводительZJW
Партномер производителяZJA3669ASABR
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZJW ZJA3669ASABR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZJW |
| Вес | 0.133 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 50mA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 550nV/√Hz@1kHz |
| Output Type | Single-Ended |
| Settling Time | 18us |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 120dB |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Slew Rate | 1.8V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 200uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 3uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 900uA |
| Gain Bandwidth Product | 450kHz |
