XL432MA
XL432MA
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXL432MA
ОписаниеAmplifiers/Comparators XINLUDA XL432MA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 0.175 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 25mA |
| Input Offset Current(Ios) | 10nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 24V |
| Voltage - Supply | 3V~24V |
| Vos - Input Offset Voltage | 1mV |
| Quiescent Current(Iq) | 200uA |
| Ib - Input Bias Current | 30nA |
