ZJA3008-2ASABR
ZJA3008-2ASABR
ПроизводительZJW
Партномер производителяZJA3008-2ASABR
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZJW ZJA3008-2ASABR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZJW |
| Вес | 0.123 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 25mA |
| Input Offset Current(Ios) | 2nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 10nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;4.5V~36V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 120dB |
| Slew Rate | 0.9V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 20uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3MHz |
| Ib - Input Bias Current | 25pA |
