COSLM13700DT
COSLM13700DT
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOSLM13700DT
ОписаниеAmplifiers/Comparators COSINE COSLM13700DT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 1.611 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Input Offset Current(Ios) | 600nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Amplifier Type | Transconductance Amplifier |
| Voltage - Supply | 9.5V~32V;±16V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 110dB |
| Slew Rate | 50V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 4000uV |
| Gain Bandwidth Product | 2MHz |
| Ib - Input Bias Current | 8000000pA |
