TPA132A1Q-SO1R-S
TPA132A1Q-SO1R-S
Производитель3PEAK
Партномер производителяTPA132A1Q-SO1R-S
ОписаниеAmplifiers/Comparators 3PEAK TPA132A1Q-SO1R-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | 3PEAK |
| Вес | 0.265 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Input Offset Current(Ios) | 0.1uA |
| Noise density(eN) | 80nV/√Hz@1kHz |
| Gain | 20V/V |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 150dB |
| Slew Rate | 11.5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 20uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 0.5uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 2.5mA |
| Gain Bandwidth Product | 1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1uA |
| Vcm - Common Mode Voltage | -4V~80V |
