TQL9044
TQL9044
ПроизводительQorvo
Партномер производителяTQL9044
ОписаниеRF and Wireless Qorvo TQL9044
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Qorvo |
| Вес | 0.717 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Gain | 20.2dB |
| Features | Bypass mode;Input matching integration;Output matching integration;Integrated bias circuit |
| Noise Figure | 0.55dB |
| P1dB | 20.4dBm |
| Frequency range | 1.5GHz~4GHz |
| Voltage - Supply | 3.3V~5V |
| Current - Supply | 70mA |
| IP3 | 34.8dBm |
| Input Return Loss | 6.6dB |
| Output Return Loss | 10.2dB |
