NJM2122M-TE1
NJM2122M-TE1
ПроизводительNisshinbo Micro Devices Inc.
Партномер производителяNJM2122M-TE1
ОписаниеAmplifiers/Comparators Nisshinbo Micro Devices Inc. NJM2122M-TE1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+75℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Input Offset Current(Ios) | 450nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 14V |
| Noise density(eN) | 1.5nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -7V~7V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 74dB |
| Slew Rate | 2.4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 1mV |
| Quiescent Current(Iq) | 7mA |
| Gain Bandwidth Product | 12MHz |
| Ib - Input Bias Current | 3.6uA |
