AQ1026-01UTG
AQ1026-01UTG
ПроизводительLittelfuse
Партномер производителяAQ1026-01UTG
ОписаниеTransistors/Thyristors Littelfuse AQ1026-01UTG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Littelfuse |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | - |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA |
| Level of Protection | - |
| Junction Capacitance | - |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | - |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 6V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 2A@8/20us |
| polarity | - |
| Clamping Voltage | 13.4V |
| Voltage - Breakdown | 7.8V |
