1.5SMC56CA
1.5SMC56CA
ПроизводительLittelfuse
Партномер производителя1.5SMC56CA
ОписаниеTransistors/Thyristors Littelfuse 1.5SMC56CA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Littelfuse |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4 |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 1.5kW@10/1000us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 47.8V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 19.7A |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 77V |
| Voltage - Breakdown | 53.2V |
