SMA-JWE
SMA-JWE
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителяSMA-JWE
ОписаниеConnectors HanElectricity SMA-JWE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 4.519 |
| Operating Temperature | -65℃~+165℃ |
| Frequency | 3GHz |
| Interface | Male Pin |
| Frequency range | 3GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 1kV |
| Number of Ports | 1 |
| Style | Elbow |
| RF Series | SMA |
| Rated Voltage | 1kV |
