SMA-KE11
SMA-KE11
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителяSMA-KE11
ОписаниеConnectors HanElectricity SMA-KE11
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 2.524 |
| Operating Temperature | -65℃~+165℃ |
| Frequency | 3GHz |
| Interface | Inner Bore |
| Frequency range | 3GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 1kV |
| Number of Ports | 1 |
| Style | Positive Pin |
| RF Series | SMA |
| Rated Voltage | 1kV |
