AHCG.202
AHCG.202
ПроизводительAntennaHome
Партномер производителяAHCG.202
ОписаниеConnectors AntennaHome AHCG.202
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AntennaHome |
| Вес | 2.918 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Inner Bore |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Number of Ports | 1 |
| Style | Elbow |
| RF Series | SMA |
