MCX-KE
MCX-KE
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителяMCX-KE
ОписаниеConnectors HanElectricity MCX-KE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 0.738 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Inner Bore |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 335V |
| Number of Ports | 1 |
| Interface Diameter | 4.8mm |
| Interface Length/Height | 4.5mm |
| Style | Positive Pin |
| RF Series | MCX |
| Rated Voltage | 335V |
