XK1PWM11-ND04-C
XK1PWM11-ND04-C
ПроизводительXKB Connection
Партномер производителяXK1PWM11-ND04-C
ОписаниеConnectors XKB Connection XK1PWM11-ND04-C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XKB Connection |
| Вес | 2.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Male Pin |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Number of Ports | 1 |
| Interface Diameter | 7.5mm |
| Style | Positive Pin |
| RF Series | FAKRA |
