SMA-KE-P
SMA-KE-P
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителяSMA-KE-P
ОписаниеConnectors HanElectricity SMA-KE-P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 1.434 |
| Operating Temperature | -65℃~+165℃ |
| Interface | Inner Bore |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 335V |
| Number of Ports | 1 |
| Style | Offset Pin |
| RF Series | SMA |
| Rated Voltage | 335V |
