B10010230-30PB0514-H10C20
B10010230-30PB0514-H10C20
ПроизводительHMTCONN
Партномер производителяB10010230-30PB0514-H10C20
ОписаниеConnectors HMTCONN B10010230-30PB0514-H10C20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HMTCONN |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Number of Pins | 30P |
| Pitch | 1mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 1mm |
| Insulation Height | 1mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pins Structure | 2x15P |
| Length of Mating Pin | 2mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Pin Header |
| Current Rating-Signal | 750mA |
