WB100B3L-503C-002
WB100B3L-503C-002
ПроизводительZGWD
Партномер производителяWB100B3L-503C-002
ОписаниеConnectors ZGWD WB100B3L-503C-002
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZGWD |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Voltage Rating (Max) | 50V |
| Contact Material | LCP |
| Number of Pins | 50P |
| Pitch | 1mm |
| Number of Rows | 2 |
| Flame Retardant Rating | UL94V-0 |
| Number of PINs Per Row | 25 |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Pins Structure | 2x25P |
| Y-Width of Bottom Edge on Board | 7.5mm |
| X-Length of Bottom Edge on Board (Spacing Line) | 27.3mm |
| Z-Height of the Board | 6mm |
| Current Rating-Signal | 1A |
