TSM-104-01-L-SV-P-TR
TSM-104-01-L-SV-P-TR
ПроизводительSamtec
Партномер производителяTSM-104-01-L-SV-P-TR
ОписаниеConnectors Samtec TSM-104-01-L-SV-P-TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Samtec |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Number of Pins | 4P |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | 1 |
| Insulation Height | 2.54mm |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Pins Structure | 1x4P |
| Length of Mating Pin | 5.84mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Pin Header |
