348250240
348250240
ПроизводительMOLEX
Партномер производителя348250240
ОписаниеConnectors MOLEX 348250240
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MOLEX |
| Вес | 0.157 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 14V |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Reference Series | - |
| Number of Pins | 24P |
| Pitch | 2mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 2mm |
| Number of PINs Per Row | 12 |
| Mounting Type | - |
| Pins Structure | 2x12P |
| Current Rating-Signal | 4A |
