5054334071
5054334071
ПроизводительMOLEX
Партномер производителя5054334071
ОписаниеConnectors MOLEX 5054334071
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MOLEX |
| Вес | 3 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 50V |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Reference Series | - |
| Number of Pins | 40P |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Rows | 2 |
| Flame Retardant Rating | UL94V-0 |
| Row Spacing | 1.59mm |
| Number of PINs Per Row | 20 |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Pins Structure | 2x20P |
