MXHB9500G-9.5-07P-BK01A-Cu-S-A
MXHB9500G-9.5-07P-BK01A-Cu-S-A
ПроизводительMAX
Партномер производителяMXHB9500G-9.5-07P-BK01A-Cu-S-A
ОписаниеConnectors MAX MXHB9500G-9.5-07P-BK01A-Cu-S-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MAX |
| Вес | 29.035 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Wire Gauge - mm2 | 0.5~4 |
| Number of Pins | 7P |
| Pitch | 9.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 7 |
| Mounting Type | Straight Pin |
| Screw Specification | M4 |
| Barrier Type | 3-Side |
| Current Rating | 20A |
| voltage | 300V |
| Number of Positions or Pins | 1x7P |
