MX15EDGKNH-3.5-2*09P-GN01-Cu-A
MX15EDGKNH-3.5-2*09P-GN01-Cu-A
ПроизводительMAX
Партномер производителяMX15EDGKNH-3.5-2*09P-GN01-Cu-A
ОписаниеConnectors MAX MX15EDGKNH-3.5-2*09P-GN01-Cu-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MAX |
| Вес | 9.227 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 150V |
| Connector Type | Plug |
| Wire Gauge - AWG | 16~24 |
| Wire Gauge - mm2 | 0.2~1.5 |
| Number of Pins | 18P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 2 |
| Number of PINs Per Row | 9 |
| Connection Type | - |
| Outlet Direction (Vertical Basis) | Top Entry |
| Mounting Type | - |
| Current Rating | 8A |
| Termination style | - |
| Number of Positions or Pins | 2x9P |
