CCX3400A
CCX3400A
ПроизводительChao He
Партномер производителяCCX3400A
ОписаниеTransistors/Thyristors Chao He CCX3400A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chao He |
| Вес | 0.037 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 84pF |
| Pd- Power Dissipation | 450mW |
| RDS(on) | 28mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 5.8A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 900mV@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.155nF |
| Output Capacitance(Coss) | 107pF |
