CCX3401A
CCX3401A
ПроизводительChao He
Партномер производителяCCX3401A
ОписаниеTransistors/Thyristors Chao He CCX3401A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chao He |
| Вес | 0.039 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 85pF |
| Pd- Power Dissipation | 450mW |
| RDS(on) | 50mΩ@4.5V |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 4.2A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.3V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.05nF |
| Output Capacitance(Coss) | 127pF |
