XLA129UA/2K5
XLA129UA/2K5
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXLA129UA/2K5
ОписаниеAmplifiers/Comparators XINLUDA XLA129UA/2K5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 0.662 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@1kHz |
| Settling Time | 7us |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;4.5V~36V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 120dB |
| Slew Rate | 4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 50uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 500nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 700uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3MHz |
| Ib - Input Bias Current | 5nA |
