LM2576HVS-3.3(XBLW)
LM2576HVS-3.3(XBLW)
ПроизводительXBLW
Партномер производителяLM2576HVS-3.3(XBLW)
ОписаниеPower Management (PMIC) XBLW LM2576HVS-3.3(XBLW)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 1.857 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 5mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 6V~60V |
| Output Voltage | 3.3V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
