RYHS7.5V500UF5*11
RYHS7.5V500UF5*11
ПроизводительHonor Elec
Партномер производителяRYHS7.5V500UF5*11
ОписаниеCapacitors Honor Elec RYHS7.5V500UF5*11
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Honor Elec |
| Вес | 0.433 |
| Height - Seated (Max) | 11.5mm |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 14mΩ@100kHz |
| Capacitance | 500uF |
| Ripple Current | 3.5A@100kHz |
| Diameter | 5mm |
| Type | Polymer |
| Voltage Rating | 7.5V |
| Lifetime | 2000hrs@105℃ |
