RYHS10V2200UF10*12
RYHS10V2200UF10*12
ПроизводительHonor Elec
Партномер производителяRYHS10V2200UF10*12
ОписаниеCapacitors Honor Elec RYHS10V2200UF10*12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Honor Elec |
| Вес | 1.55 |
| Height - Seated (Max) | 12mm |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 10mΩ@100kHz |
| Capacitance | 2200uF |
| Ripple Current | 5.3A@100kHz |
| Diameter | 10mm |
| Type | Polymer |
| Voltage Rating | 10V |
| Lifetime | 2000hrs@105℃ |
