RYHG63V330UF10*16
RYHG63V330UF10*16
ПроизводительHonor Elec
Партномер производителяRYHG63V330UF10*16
ОписаниеCapacitors Honor Elec RYHG63V330UF10*16
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Honor Elec |
| Вес | 1.843 |
| Height - Seated (Max) | 16mm |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 32mΩ@100kHz |
| Capacitance | 330uF |
| Ripple Current | 2.85A@100kHz |
| Diameter | 10mm |
| Type | Polymer |
| Voltage Rating | 63V |
| Lifetime | 2000hrs@105℃ |
