RYHS16V820UF8*11
RYHS16V820UF8*11
ПроизводительHonor Elec
Партномер производителяRYHS16V820UF8*11
ОписаниеCapacitors Honor Elec RYHS16V820UF8*11
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Honor Elec |
| Вес | 0.947 |
| Height - Seated (Max) | 11.5mm |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 12mΩ@100kHz |
| Capacitance | 820uF |
| Ripple Current | 4.75A@100kHz |
| Diameter | 8mm |
| Type | Polymer |
| Voltage Rating | 16V |
| Lifetime | 2000hrs@105℃ |
